Apie Slapukai

Slapukų naudojimas ir politikos

 1. Kodėl svarbiausi slapukų mūsų tikslas ir

  1. Vaboose valdo Rhema Studio Limited, įkurta 2006 metais, skirta teikti pirkėjams su geriausius pasiūlymus, nuolaidas, pardavimo ir kuponus iš pirmaujančių prekinių ženklų bei mažmenininkų. Mes paprastai, bet ne visada uždirbti už nedidelį komisinius kai galite gauti vieną iš mūsų kuponų kodų pardavėjo interneto svetainėje. Mūsų tikslas – suteiks jums geriausius pasiūlymus nuo didžiausių mažmeninės prekybos įmonių Jungtinėje Karalystėje nors ne visos pasiūlymus ir kuponus apdovanoti mūsų komisinius. Siekiant gauti išmokas mūsų Komisija slapukas naudojamas stebėti, kad pirkinį dėl pardavėjo svetainėje yra kilęs ne Vaboose.
  2. Vaboose naudoja daug įvairių partnerių tinklus, kurie sėdi tarp mūsų ir mažmenininko svetainėje. Šie tinklai naudoti slapukus sekti pardavimus, mes kreiptis į pardavėjo svetainėje ir yra anoniminis, tai reiškia, kad mes negalime nustatyti jūsų tapatybės.
 2. Kas yra slapukai?

  1. Slapukas – tai nedidelė duomenų kurią svetainė per naršyklę (paprastai Internet Explorer, Firefox, Safari ar Chrome) ir tada vėliau išsiųstas į pačią svetainę į naršyklę. Slapukai – tai svetainių patikimi mechanizmai prisiminti dalykų, kad naršyklė yra padaryta praeityje, kuris gali apimti spustelėjus ypač mygtukus arba aplankyti konkrečius puslapius.
  2. Mūsų slapukus ir anonimiškai sekame kaip naudojate mūsų interneto svetainėje, mes galime nuolat ją pagerinti, kad dalis interneto svetainės funkcionalumo ir mums pateikti mechanizmas siekiant gauti išmokas už nedidelį komisinius, kai galite gauti kai kurie iš mūsų kuponų kodų ir pasiūlymus. Galite sužinoti daugiau apie slapukus AboutCookies.org.
 3. Svetainė Analytics & optimizavimas

  1. Mes naudojame Google Analytics stebėti, kaip jūs naudojatės svetaine. Visi duomenys yra anoniminė ir apibendrinti, tai reiškia, kad mes negalime nustatyti jūsų tapatybės. Mes naudojame duomenis padeda mums pagerinti mūsų svetainę ir pasiūlyti jums labiau asmeniniams poreikiams pritaikytą naudojimą. "Google Analytics" padeda mums apskaičiuoti, mūsų svetainės lankytojai, suprasti kokio tipo naršyklę jūs naudojate, jei naudojate stalinį kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, optimizuoti svetainės greitį ir pripažinti, kai vartotojas grįžta į mūsų svetainę. Mes naudojame svetainių optimizavimo priemonė padeda mums patikrinti veiksmingumą pakeitimų mes darome mūsų svetainėje, kad mus nuolat gerinti savo įspūdžius.
  2. Žemiau mes pateikiame mūsų naudojami slapukai ir kas jie yra:
   1. __utma

    Šis slapukas nustatomas bendrai, kai vartotojas pirmą kartą apsilankymus vietoje, ir naudojama norint nustatyti unikalių lankytojų, gausime skaičių. Unikalų ID yra nustatytas siekiant užtikrinti lankytojų skaičius yra galiojantis ir padaryti slapukas prieinamas kaip papildoma saugumo priemonė. Šis slapukas baigiasi praėjus 2 metams nuo nustatyti ar atnaujinti.

   2. ___utmb

    Naudojama nustatyti ar toliau lankytojo seansą svetainėje. Tai padeda mums pamatyti, kurios svetainės sritys yra lankoma ir įsitikinkite, kad mes teikiame informacija lankytojams noriu kur jie tikisi būti. Šis slapukas baigiasi po 30 minučių nuo nustatyti ar atnaujinti.

   3. ___utmc

    Šis slapukas yra naudojamas nustatyti, kai lankytojas išeina į svetainę. Šis slapukas baigiasi kai seansas baigėsi (kai lankytojas baigia naršyklę).

   4. ___utmz

    Naudojamas ataskaitoje, kur lankytojas atėjo iš pasiekti svetainę. Tai apima įvedę adresą į naršyklės, elektroninio pašto kampanijos arba iš paieškos sistemų, ir padeda mums suprasti, kaip veikia mūsų rinkodaros veikla. Šio slapuko galiojimo laikas baigiasi po 6 mėnesių nuo nustatyti ar atnaujinti.

   5. ___utmv

    Šis slapukas saugo "Google Analytics" duomenis, kai naudoti individualaus segmentavimo. Šis slapukas baigiasi praėjus 2 metams nuo nustatyti ar atnaujinti.

   6. ___utmx

    Naudojamas tinklalapio optimizavimo priemonė, kai mes išbandyti skirtingas funkcijas svetainėje, kad mes galėtume pamatyti ar pakeitimų mes darome gerinti lankytojų patirtį, ar ne. Šis slapukas baigiasi praėjus 2 metams nuo nustatyti ar atnaujinti.

  3. Išjungus slapukus arba blokuoti juos

   Galite blokuoti arba išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus. Mes rekomenduojame, kad jūs ne tai kaip ji gali iš esmės paveikti interneto svetainės funkcionalumui ir negalėsite naudotis mūsų kuponų kodų ir siūlo. Norite sužinoti kaip tai padaryti ne AboutCookies.org.