Privatumo Politikos

Vaboose's privatumo politika

Vaboose yra įsipareigojusi gerbti jūsų privatumą ir saugoti asmeninius duomenis, kurie gali pasidalinti su mumis.

Ši politika, kartu su terminai ir sąlygos naudojant mūsų interneto svetainėje, nustatyta, kaip mes apdorojame bet kokią asmeninę informaciją mes renkame iš jūsų ir kad jūs pateikiate mums.

Vaboose yra nuorodos į ir iš trečiųjų šalių svetainėms, su savo privatumo politiką. Mes neprisiimame jokios atsakomybės ar įsipareigojimų dėl šiose politikos srityse.

 1. Asmeninė informacija

  1. Galime rinkti ir apdoroti informaciją, kurią pateikiate mums užpildydami formas mūsų svetainėje įskaitant, tačiau neapsiribojant, informacijos pateikiama tuo metu registruodamiesi gauti mūsų naujienas, įvesdami konkursai, baigti tyrimus, dalintis nuolaida kodai, reklamos kredito kodų, kuponų kodų ir susisiekti su mumis. Surinkti duomenys gali būti, bet nėra apribota, vardą ir pavardę, pašto adresas, telefono numeris, mobiliojo telefono numerį, elektroninio pašto adresą, gimimo datą ir lytį. Informaciją apie jus naudojame:
   1. Suteikti jums informaciją, produktus ar paslaugas, kad mes manome, gali būti naudinga jums arba šį prašymą iš mūsų;
   2. Užtikrinti, kad mūsų svetainės turinys jums pristatoma efektyviausiu būdu;
   3. Vykdyti sutartinius įsipareigojimus, tarp jūsų ir mūsų;
   4. Pranešime jums apie mūsų teikiamų paslaugų pokyčius.
  2. Mes niekada atskleisti jūsų asmeninės informacijos reklamuotojams, partnerių ar tretiesiems asmenims, kurie leidžia savo tapatybę vadinamą.
 2. Tiesioginis siuntimas paštu

  1. Jei galite prisijungti prie Vaboose arba Registruotis gauti mūsų naujienlaiškius, mes atsiųsime jums informaciją apie mūsų kuponų kodų, pasiūlymai, kuponai spausdinimui ar kitų produktų ir paslaugų, mūsų nuomone, jums gali būti domina. Jūs galite užsiregistruoti gauti mūsų naujienas įvesdami savo el. pašto adresą į langelius per mūsų svetainę užsiregistruoti. Pateikdami savo el. pašto adresą sutinkate gauti reguliariai laiškus iš mūsų.
  2. Jūs galite pasirinkti daugiau gauti mūsų laiškus bet kuriuo metu spustelėdami nuorodą "palikti adresatų sąrašą" rodoma ne visi iš mūsų el. laiškų apačioje. .
 3. Saugiai saugoti duomenis

  1. Visa informacija, kurią pateikiate mums saugomas mūsų saugiuose serveriuose. Atliekame visus veiksmus, būtinas norint užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomos saugiai ir laikantis šios politikos.
  2. Nors mes padarysime viską, siekiant apsaugoti jūsų asmens duomenis, bet operacija yra savo pačių rizika, mes negalime garantuoti saugumo jūsų duomenų, perduodamų į mūsų svetainę internete.
  3. Kai tik gausime jūsų asmeninius duomenis mes naudojame griežtų saugumo procedūrų pabandyti išvengti bet kokios neteisėtos prieigos.
 4. Jūsų informacijos atskleidimas

  Tik esant tokioms aplinkybėms gali mums atskleisti jūsų asmeninę informaciją:

  1. Tuo atveju, jei mes parduodame ar perkame bet kokį verslą ar turtą, tokiu atveju mes galime atskleisti jūsų asmeninius duomenis, kad būsimasis pardavėjas ar pirkėjas tokio verslo ar turto;
  2. Jei Vaboose, ar visas arba dalį savo turto, įgyjamos, tokiu atveju asmeninę informaciją apie savo vartotojus turimų bus vienas turto hektarais;
  3. Jei mes turi pareigą atskleisti ar dalintis savo asmenine informacija, siekiant laikytis teisinių įpareigojimų arba apsaugoti teises, apgyvendinimo arba Vaboose vartotojams arba kitiems;
  4. Kur jūs sutinkate, kad į konkrečius terminus ir sąlygas, trečioji šalis skatinimo.
 5. Jūsų teisės

  1. Jūs turite teisę prašyti mūsų nebenaudoti jūsų asmeninės informacijos rinkodaros tikslais.
 6. Prieiga prie savo informacijos

  1. 1998 m. duomenų apsaugos įstatymas suteikia teisę susipažinti su laikoma informacija apie save. Prašome siųsti savo užklausą naudodami kontaktinę formą internetu.