iPhone5 telefono dėklas, kreminės/juodos spalvos

Stilago - iPhone5 telefono dėklas, kreminės/juodos spalvos


8,00 LTL     Sandėlyje   Pirkti    
  • Smagus ir žaismingas telefono dėklas su Pinokio iliustracija
  • Flap modelis tinka iPhone 4 ir 4S modeliams, Flip - iPhone 5 modeliui.
  • Apsaugo mobilųjį telefoną nuo smūgių, Pinokio nosis gali būti naudojama ausinėms apvynioti, kad nesusipainiotų.
  • Sukūrė Yuk Wang. Puiki dovana!
  • Matmenys: 6x11,5 cm ir 6x12,5 cm. „Jeigu galvojate, kad jau esate matę viską ir niekas nebegalėtų jūsų nustebinti, reiškia dar nematėte įstabaus E-MY pasaulio.“ E-MY skirtas žmonėms, mėgstantiems kitus stebinti šmaikščiomis ir sąmoningomis dovanomis. Šis prekės ženklas siūlo didžiulį dovanų pasirinkimą kiekvieno skoniui.
  • E-MY dovanos kupinos smagios ironijos, spalvų ir šarmo.
  • Talentingų ir sumanių dizainerių dėka E-MY dovanų pirkimas jums taps nuostabia ir itin nuotaiką pakeliančia patirtimi.
  • Perkėlęs pardavimus ir į virtualią erdvę, E-MY išsivystė į modernų prekės ženklą, gebantį prisitaikyti prie tarptautinės rinkos poreikių dėl unikalios, koordinuotos ir savitos kompanijos tapatybės.


Susijusių Produktai

Ne laimingas su pagrindinių produkto ekrane, ar jūs norite palyginti produktus, susijusius su iPhone5 telefono dėklas, kreminės/juodos spalvos Stilago? Toliau, mes išvardyti produktai, panašūs į iPhone5 telefono dėklas, kreminės/juodos spalvos kuri mes gaunamas lyginant produkto rūšies, kategorijos ir prekybininkai. Jūs galite lengvai palyginti visus produktus paspaudę mygtuką palyginti rodomas kai vedate virš kiekvieno produkto. spauskite čia Norėdami sužinoti, kaip padaryti naudoti mūsų paieškos įrankiai.

stilago
Stilago

affiliate, mail order shops, stilago

Vaboose: Mūsų tikslas – sutaupyti pinigų kasdien kartu užtikrinant, kad puikus apsipirkimo patirčiai

Komentarai ir atsiliepimai

Pasidalinti su draugais "Facebook"

Dalis Vaboose

Galite pasidalyti su draugais? Prašome mums patinka ir dalintis su draugais ir šeima. Skleisti žodį ir padėti kitiems Taupykite pinigus su puikių pasiūlymų ir nuolaidos Vaboose.Prašome daugiau nerodyti