Mūsų Sąlygos & sąlygos

Vaboose's terminai ir sąlygos

Sveiki atvykę į Vaboose svetainės naudojimo ir naudojimo sąlygos. Šie terminai ir sąlygos ("sąlygos") reguliuoja Vaboose ("svetainė"). Prašome perskaityti šias sąlygas ir užtikrinti, kad jūs turite suprasti juos. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome sustabdyti naudojant svetainės nedelsiant.

 1. Sąvokų apibrėžimai

  "Vaboose" -tai Rhema Studio Ltd, įmonei, kuri Anglijoje su įmonės numeris 8279997

  "Login" – tai bet koks būdas, registracijos priima Vaboose, kuri leidžia vartotojui prieiti prie tam tikrų elementų svetainėje retkarčiais prieinamas tokiam vartotojui;

  "Naudotojas" -tai bet kuris asmuo, kuris lankosi ar naudojasi svetaine;

  "Vartotojo pateikimas" – tai bet koks grįžtamasis ryšys, nuorodą, komentarą ar kitos medžiagos pobūdžio, pateikiami vartotojui rodomi tinklalapyje.

 2. Vaboose

  1. Svetainė yra valdo ir tvarko Rhema Studio Ltd visų svetainėje pateikta informacija valdo Rhema Studio Ltd
 3. Naudojimasis šiuo puslapiu

  1. Apsilankę svetainėje Jūs garantuojate, kad turite teisę, institucija ir gebėjimą prisiimti ir laikytis šių sąlygų ir kad jūs sutinkate su šiomis sąlygomis nedelsiant.
  2. Tuo atveju, Vaboose, savo nuožiūra, mano, kad jūs darysite bet koks neteisėtas ir/ar be leidimo naudotis svetaine, ir (arba) jūsų naudojimosi svetainė yra tavo šių terminų pažeidimo, Vaboose pasilieka teisę imtis bet kokių veiksmų, kurie laiko būtinais, įskaitant nutraukimą be įspėjimo jūsų naudojimosi svetaine, o jeigu neteisėto naudojimo, imantis procesinių veiksmų.
  3. Vaboose gali sustabdyti interneto svetainėje bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties, įskaitant, bet tik remonto, Planinė priežiūra ar atnaujinimas, ir nebus atsakinga jums bet kokiam tokiam sustabdymui.
  4. Vaboose pasilieka teisę atlikti pakeitimus į svetainę arba nutraukti funkcija tinklalapio be įspėjimo naudotojams ar aspektas.
  5. Šios sąlygos taikomos naudotis svetaine neregistruotas vartotojai. Tokie vartotojai negali naudotis svetainės ar jos susijusios su bet kokios komercinės rizikos dalies, išskyrus kaip aiškiai leidžiama pagal šias sąlygas arba pagal kitus terminus susitarta raštu iš Vaboose.
 4. Naudotojo registracija ir naudotojo pateiktis

  1. Norint užsiregistruoti svetainės naujienas, jums reikia užregistruoti savo elektroninio pašto adresą.
  2. Jūs galite užsiregistruoti mūsų naujienas per pateikti savo elektroninio pašto adresą, bet matomas visoje svetainėje arba vartotojo registracijos puslapyje langeliuose užsiregistruoti. Pateikdami savo el. pašto adresą sutinkate gauti naujienlaikraštį el. laiškus iš Vaboose.
  3. Jūs galite atsisakyti biuletenio spustelėdami saitą "Atsisakyti prenumeratos" rodoma kiekviename iš mūsų naujienlaiškius. Gavėjai gali redaguoti savo asmeninę informaciją arba, valdyti naujienlaiškio prenumeratos atnaujinti savo informaciją per savo vartotojo profilį.
  4. Nepriklausomai nuo to, ar jūs registruoja savo duomenis su Vaboose ar ne, bet kuris vartotojas, kuris mano, kad jokių naudotojų pateikimų kito vartotojo yra baustina skatinama kontaktą Vaboose naudodami mūsų kontakto forma. Vaboose peržiūrės atitinkamas pranešimas, kaip greičiau kaip įmanoma, ir imsis tokių veiksmų kaip laikoma reikalinga, jei tokių.
  5. Skaitykite mūsų privatumo politiką, daugiau informacijos apie tai, kaip jūsų duomenys naudojami.
 5. Trukmė ir nutraukimas

  1. Šios sąlygos liks galioti ir toliau galioja kol esate neregistruotas vartotojas svetainėje.
  2. Vaboose gali bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties nutraukti šių sąlygų su jumis ir uždrausti prieigą prie svetainės.
  3. Nutraukus šių sąlygų dėl bet kokios priežasties, jums turi bandyti naudotis svetaine.
  4. Skyriai 4 iki 9 imtinai nutraukus šių sąlygų dėl bet kokios priežasties, ir turi būti galiojantys ir vykdytini prieš jus.
 6. Vaboose intelektinės nuosavybės

  1. Išskyrus dėl nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines ir neišimtinę kuponų kodų, Vaboose valdo ir turi licenciją naudoti visas teises, pavadinimą ir į svetainę, įskaitant be apribojimų visas autorių teises ir kitas intelektinės nuosavybės teises jame. Turinys yra gaminamas visiškai arba iš dalies pagal licenciją, o pagal visiškai arba iš dalies iš autorių medžiagos išvardytos partnerio. Šiose sąlygose neturi būti aiškinama perteikti nuosavybės teisė į ar svetainės arba duomenų jame bet kokiam vartotojui nuosavybės teisės. – Ir į svetainę naudotojams tiesiogiai neišreikštos teisės yra saugomos pagal Vaboose.
  2. Jums suteikiama neperduodamą, neišimtinę, nemokamą, atšaukiamą licenciją peržiūrėti ir spausdinti turinį svetainėje skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui.
  3. Jums griežtai draudžiama naudoti iš:
   1. atkūrimo, kopijavimo, redagavimo, perduoti, įkelti arba įtraukti į bet kurios kitos medžiagos bet kurią iš svetainės; ir
   2. pašalinti, pakeisti, pakeisti arba naudoti bet registruoti arba neregistruoti prekių ženklai/logotipai priklauso Vaboose ir ką nors, kuris gali būti laikoma nesąžiningai pasinaudoti reputacija ir prestižas Vaboose arba galėtų būti laikomi pažeidimu jokiomis intelektinės nuosavybės teisėmis, priklauso ir/arba licencijuotos negavę raštiško Vaboose Vaboose.
 7. Garantijos ir įsipareigojimai

  1. Vaboose suteikia vartotojams prieigą prie svetainės nemokamai ir, tiek, kiek leidžia įstatymai, Vaboose negali būti atsakinga už jokius nuostolius, žalą ar žalos bet kokios rūšies priežastis visiškai arba iš dalies naudojimosi svetaine ar jame pateikta informacija, arba jokių gedimo, vėlavimo, nutraukimo ar kitokiu būdu teikti svetainėje ar jame pateikta informacija , arba iš Vaboose nesugebėjimas atlikti visų savo įsipareigojimų pagal šias sąlygas.
  2. Toliau 7.1.1, kuponų kodų teikiami 3rd šalys Vaboose ir Vaboose nėra garantijos, kad kodai galioja. Patartina patikrinti, bet nuolaidos bus pritaikytos prieš padaryti bet pirkimo.
  3. Bet kuriuo atveju Vaboose atsako už ypatingus, netiesioginius, atsitiktinius ar pasekminius nuostolius, įskaitant nuostolius prestižo, verslo ar verslo nauda ir.
  4. %S svetainėje pateikta informacija yra skirti tik informacijai ir nėra konsultacija. Todėl ji turi remtis negalima padėti padaryti ar susilaikyti nuo sprendimo priėmimo, arba padėtų priimant sprendimus dėl veiksmų eigą.
  5. Jei svetainė ar naudotojo pateiktį vaizdais, nuomones, patarimus ir rekomendacijas, šie vaizdai, nuomones, patarimus ir rekomendacijas nėra remiamos Vaboose ir, tiek, kiek leidžia įstatymai, Vaboose negali būti dėl tikslumo, šmeižiančio pobūdžio, išsamumo, savalaikiškumo ar kitaip, toks vaizdas, nuomones, patarimus ir rekomendacijas.
  6. Interneto svetainėje medžiagos yra pateikiama "kaip yra", be jokių sąlygų, garantijų ar bet kokios kitos sąlygos.
  7. Tiek, kiek leidžia įstatymai, Vaboose aiškiai atmeta visus nusiskundimus, garantijas, įsipareigojimai ir atsakomybės ryšium su svetainės ar kitų trečiųjų šalių interneto svetainių, o joje pateikta informacija.
  8. Ant svetainės gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines ir bendrovės. Tokių trečiųjų šalių interneto svetainių nėra Vaboose ir Vaboose neprisiima jokios atsakomybės už prieinamumo, tinkamumo, patikimumo arba tokių trečiųjų šalių tinklalapių turinį ir nebūtinai neremia jų požiūriai.
 8. Duomenų apsaugos ir privatumo politika

  1. Vaboose yra įsipareigojusi saugoti (i) privatumą vartotojams; ir (ii) vartotojams naudotis svetaine jai suteiktos informacijos konfidencialumą. Tačiau Vaboose nėra galima kontroliuoti naudoti trečiųjų šalių interneto svetainėje pateikiama informacija.
  2. Vaboose pasilieka teisę kaupti informaciją apie naudojimąsi Svetaine. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su rinkimas ir naudojimas tokios informacijos iš Vaboose pagal mūsų privatumo politiką ir duomenų apsaugos.
 9. Bendra

  1. Galite spausdinti ir saugo šios sąvokos, kuri sudaro visą sutartį tarp jūsų ir Vaboose ir pakeičia kitus komunikacijos ar reklamos atžvilgiu interneto svetainėje.
  2. Šios sąlygos gali būti pakeistas tik su išankstinio rašytinio sutikimo iš % s. Vaboose gali pakeisti arba iš dalies keisti šias sąlygas bet kuriuo metu, nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo. Toliau naudodamiesi svetaine po tokio pakeitimo, bus laikoma priėmusia visus pakeitimus su šiomis sąlygomis.
  3. Šie terminai ir jų veiklos reglamentuojamos ir interpretuojamos pagal įstatymus Anglijoje ir Velse ir šiuo dokumentu ginčo šalys turi išskirtinę Anglijos ir Velso teismų jurisdikcijai.
  4. Jums turi atitikti visus užsienio ir vietinių įstatymų ir teisės aktų, taikomų su jūsų svetainės nepriklausomai nuo šalyje jūs fiziškai yra, įskaitant bet neapsiribojant, vartotojų teisės, eksporto kontrolės įstatymai ir reglamentai.
  5. Jūs sutinkate, kad dėl unikalios gamtos svetainės ir Vaboose nuosavybės teisės, parodė pažeidžiant šias sąlygas, jūs nepataisomai pakenktų Vaboose ir piniginius nuostolius būtų nepakankamos kompensacijos. Todėl, jūs sutinkate, kad Vaboose turi teisę pirminio, nuolatinio laikinųjų apsaugos priemonių, nustatytas bet kuris kompetentingos jurisdikcijos teismas, užtikrinti šių sąlygų nuostatos.
  6. Jeigu kuri nors šių sąlygų nuostata yra negaliojanti, neteisėta ar neįgyvendinama, likusi šių sąlygų bus galiojantys ir vykdytini tiek, kiek leid ia galiojantys įstatymai. Tokiu atveju, šalys susitaria naudoti deda visas pastangas pakeisti negaliojančia ar neįgyvendinama nuostata yra nuostata, kad, kiek tai leidžiama pagal taikytiną teisę, pasiekia tikslams skirtos negaliojančia ar neįgyvendinama nuostata.
  7. Sugedus kuriai nors šaliai su šiomis sąlygomis vykdyti bet kuriuo metu, nors sąlyga arba nuostata pagal šias sąlygas nebus svarstomos šalies teisę vėliau remtis kiekvienas terminas ir sąlygos šių sąlygų atsisakymas.
  8. Nei šalis bus atsakinga už vėlavimus, susijusius su tokia šalis pagrįstai nepriklausančių aplinkybių, jeigu nonperforming šalis naudoja pagrįstų pastangų siekiant išvengti ar pašalinti tokio nevykdymo priežastis ir toliau našumą pagal šią sutartį, pagrįstą, kai tokių priežasčių yra pašalinami.
  9. Niekas šiose sąlygose turi suteikti, tiesiogiai ar netiesiogiai, bet kuriai trečiajai šaliai ar ieškinį prieš Vaboose ir trečiųjų šalių vykdomas privilegijų neturi teisės vykdyti jokios sąlygos šių sąlygų su Vaboose.
  10. Jei manote, kad bet kuris medžiagos, įtrauktos į interneto svetainę yra įžeidžiantis, smerktinas ar potencialiai įžeidžiantys susisiekite su Vaboose būdu mūsų kontaktų puslapį, suteikti pilną informaciją apie jūsų skundą ir į kurią skundas susijęs medžiagos.